Hedonistický životní styl, kterému dominuje černá barva a ikonická lebka. Vlastní oblečení, prodejna a bar na náměstí Jiřího z Poděbrad, dnes již tradiční Daylight festival na Štvanici a mnoho dalšího. To všechno přiváží parta nadšenců na jeden den do Uhříněvsi, aby zde rozbili tábor plný hudby, dobrého jídla a pití. Od 18 hodin začínají DJ´s na podiu, hudební program vrcholí vystoupením live projektu Jedna nula a pokračuje, dokud nás nevypnou někdy přes půlnoc. 

Jít na web

Lineup

Během večera se můžete těšit na různé druhy elektronické hudby od funky přes breakbeat až po house.

  • Brada (Breakbeat.cz)
  • Voita (Breakbeat.cz)
  • Dnck (Never Enough)
  • Kaplick (Radio 1)
  • Saboteur (Never Enough)
  • 21h - Jedna nula live set

Gastro

Pivo, drinky, koktejly a skvělé nealko od Letenského M0st.

Jídlo zajistí vinohradská restaurace Putica - skvělé burgery a další pochoutky.

Celý večerní program

Never Enough Stage

Na Vrchách u tunýlku 18:00

MAPA

Festivalová vesnička pod taktovkou již legendárního uskupení Never Enough. Skvělé nápoje, vybrané jídlo a hlavně hudební doprovod v podání kmenových DJ´s. Zázemí pro váš odpočinek i příjemnou únavu.

Hledá se cargo!

Prostranství před Legionářským domem 19:00

MAPA

Ilustrátorské studio Drawetc. v čele s Vladimírem Strejčkem si pro nejmenší návštěvníky připravilo speciální kreslenou bojovku. Rozpohybované barevné obrázky skrývají nejen tajemství přepravy zboží po světě, ale i několik hravých úkolů.

Suez park

Husův park 19:00

MAPA

Nehoda jedné z největších kontejnerových lodí současnosti v Suezském průplavu odhalila křehkost systému globální přepravy zboží. Pro festival se stala inspirací pro světelnou instalaci v parku, na které se podílejí místní děti.

Maják

Na Vrchách - areál Synthesia 19:00

MAPA

Světelná instalace Vektroskopu umisťuje Uhříněves do středu mapy světového obchodu. Bývalá chladicí věž v areálu Synthesie se na jednu noc stane majákem, který odhalí zraku skryté obchodní cesty.

Think inside the box

Metrans 19:00

MAPA

Kontejner je v pozadí většiny nákupů nového oblečení nebo spotřební elektroniky. S ním vstupujeme do světa vnitrozemských překladišť, obřích lodí kdesi na moři a mnoha souvislostí, které nám běžně nedocházejí.

Jedna Nula live set

Na Vrchách u tunýlku 21:00

MAPA

Spojení taneční hudby a živé projekce je doménou dvojice autorů spojených pod hlavičkou Jedna Nula. Těšit se můžete na více jak hodinové vystoupení nabité energií a originálními samply.

Copyright 2024 Praha nejvíc z.s. Všechna práva vyhrazena.