Trasa festivalu nemá předem určený směr. Můžete si vybrat svůj vlastní začátek a v průběhu večera se libovolně vracet. Mapu instalací najdete na Mapy.cz.

Vlakem

Festivalová trasa je dobře dostupná z nádraží Praha-Uhříněves. Poslední vlak směrem na hlavní nádraží odjíždí ve 23:31, opačným směrem o minutu později.

Autem

Tento způsob dopravy vám spíše nedoporučujeme vzhledem k omezené kapacitě veřejných parkovacích míst. Nejvíce parkovacích míst najdete na Novém náměstí, v sobotu je parkování zdarma. Prosíme vás o respektování klidu rezidentů a neodstavování vozidel na komunikacích v rezidenčních čtvrtích. Moc prosíme, zvažte, jestli neexistuje jiný vhodnější způsob dopravy. Děkujeme.

Autobusem

Do Uhříněvsi je možné dostat se několika autobusovými linkami ze stanice metra Háje a Depo Hostivař. Aktuální jízdní řády naleznete na stránkách Dopravního podniku.

Chcete-li začít instalací u Metransu, vystupte prosím na zastávce Na Blanici, z opačného směru od dětské instalace od studia Drawetc použijte zastávku Picassova.

 

Copyright 2021 Praha nejvíc z.s. Všechna práva vyhrazena.